Plan wycieczki

Program

- wyjazd około godz. 21.00 ( przejazd nocny )

1 dzień:

- około godz. 10.00 przyjazd do Trok ( Litwa ), krótkie zwiedzanie uroczego miasteczka z zamkiem na wyspie. Do największego zamku na Litwie zaprowadzi nas szereg kolorowych domków ludu Karaimów.

- po zwiedzaniu udamy się na lokalny obiad:  rosół i kibiny

- około godz. 17.00 zakwaterowanie w okolicach Wilna i kolacja

2 dzień:

- śniadanie

- zwiedzanie Wilna z przewodnikiem: Cmentarz na Rossie, Ostra Brama, Cerkiew Świętego Ducha, Uniwersytet, plac Katedralny, wzgórze Giedymina, kościół św. Piotra i Pawła...

- około godz. 18.00 obiadokolacja i nocleg

3 dzień

- śniadanie

- zwiedzanie Kowna: drugie co do wielkości miasto Litwy w którym zobaczymy między innymi: zamek, bazylikę katedralną, stare miasto, dom Adama Mickiewicza, Aleję Wolności i nowe miasto...

Obowiązkowe posiadanie ważnego dowodu osobistego, waluta: Euro

Program jest ramowy, kolejność atrakcji przewidzianych w programie i ich godziny rozpoczęcia zależą od pilota wycieczki. W przypadku trudnych warunków atmosferycznych przewidujemy zmiany w programie.


W cenie:

Przejazd, opłaty drogowe i parkingowe, ubezpieczenie, opieka pilota, noclegi, wyżywnienie wg programu, lokalny przewodnik.

Wilno- Kowno- Troki


Cena:

Data wyjazdu:

01.05 - 03.05


Zapisy się na wycieczkę:

Każda wycieczka, którą realizujemy dla Państwa jest w każdym detalu przemyślana, a wszystko po to, aby wyjazd był w pełni udany i przyjemny.

Inne wycieczki indywidualne

 
Data: 21.08 - 23.08
 
Data: 30.05 - 31.05
 
Data: 11.06 - 13.06

Chcesz wynająć autobus?
Zadzwoń po więcej szczegółów
zaproponujemy najlepsze rozwiązanie!


Planujesz duży rodzinny wyjazd? Planujesz wypad do jednej z europejskich stolic ze znajomymi? A może organizujesz wycieczkę rowerową? zadzwoń do nas pomożemy:

(34) 314-91-23

+ 48 668 563 225