Plan wycieczki

Program

- około godz. 7.00 wyjazd z miejsc ustalonych m.in: Żarki, Myszków, Zawiercie, Siewierz

- około godz. 12.00 przyjazd do Ołomuńca i zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Rynek Górny z ratuszem oraz kolumną Trójcy Przenajświętszej, Dolny Rynek wraz z Kolumną Mariacką, Kościół św. Maurycego, gotycka Katedra św. Wacława, pałac biskupi.

- około godz. 15.00 czas wolny na rynku w czasie trwania Jarmarków Bożonarodzeniowych:

Różnych rodzajów ponczu, grzanego wina i innych gorących napojów spróbować możesz na każdym jarmarku bożonarodzeniowym, jednak nigdzie nie znajdziesz tylu typów napojów, jak właśnie w Ołomuńcu, gdzie poncz i wino norymberskie stały się nowym świątecznym fenomenem, czy wręcz lokalną legendą. Każdy, kto wybiera się na ołomuniecki jarmark świąteczny, a zwłaszcza do "miasteczka ponczowego" na Górnym Rynku, skosztować może wina i ponczu i różnymi przyprawami, słodkiego i gorzkiego, wzbogaconego rumem, cherry brandy czy pomarańczą. Jarmarkowi towarzyszą oczywiście wydarzenia kulturalne. Występują tu popularne zespoły grające muzykę różnych gatunków, odbywają się spektakle dla dzieci i dorosłych, prezentowane są zwyczaje adwentowe i starodawne atrakcje, nie brak również drewnianej szopki i otwartego lodowiska.

- około godz. 19.00 wyjazd powrotny

- około godz. 23.00 przyjazd do domu


W cenie:

Przejazd, opłaty drogowe i parkingowe, ubezpieczenie, opieka pilota i miejscowego przewodnika.

Ołomuniec-Jarmark Bożonarodzeniowy


Cena:

Data wyjazdu:

14.12 - 14.12


Zapisy się na wycieczkę:

Każda wycieczka, którą realizujemy dla Państwa jest w każdym detalu przemyślana, a wszystko po to, aby wyjazd był w pełni udany i przyjemny.

Inne wycieczki indywidualne

 
Data: 14.12 - 14.12
 
Data: 14.12 - 14.12

Chcesz wynająć autobus?
Zadzwoń po więcej szczegółów
zaproponujemy najlepsze rozwiązanie!


Planujesz duży rodzinny wyjazd? Planujesz wypad do jednej z europejskich stolic ze znajomymi? A może organizujesz wycieczkę rowerową? zadzwoń do nas pomożemy:

(34) 314-91-23

+ 48 668 563 225